Pierwsze papki dla dzieci to jeden z najczęściej wybieranych produktów instant w trakcie rozszerzania diety niemowlaka. To od warzyw i owoców powinna zacząć się przygoda ze stałymi śniadaniami czy kolacjami bazującymi na mleku matki, czy modyfikowanym. Dziś postanowiliśmy pokazać Ci jak przygotować ekologiczne papki dla dzieci Bebe M. Zapraszamy na krótki film!

Film instruktażowy do przygotowania papek dla dzieci Bebe M

Instrukcja przygotowania papki dla dzieci Bebe M

Mój Pierwszy Przecier z marchewki to zdrowa, warzywna papka na bazie ryżu i soczewicy. Opakowanie 400g starcza na 18 małych porcji. Przecier to połączenie zbóż bezglutenowych – ryżu i kaszy jaglanej, ekologicznych i wstępnie ugotowanych, wzbogaconych o algi morskie litotam (L.Calcareum) i spirulinę (Spirulina).

  1. Do przygotowanej miseczki wsyp 5 miarek mieszanki.
  2. Dodaj 150 ml mleka matki lub mleka modyfikowanego.
  3. Energicznie wymieszaj do uzyskania jednolitej konsystencji.

Mój Pierwszy Kompot bananowo – truskawkowo – zbożowy to ekologiczna mieszanka dla dzieci. Opakowanie zawiera 400g produktu, z którego przygotujesz 18 małych porcji. Bazuje na bezglutenowych zbożach – ryżu i kaszy jaglanej, organicznych i wstępnie ugotowanych. W swoim składzie papka zawiera algi morskie litotam (L.Calcareum) i spirulinę (Spirulina).

  1. Do małej miseczki wsyp 4 miarki kompotu.
  2. Dodaj 120 ml mleka: najlepiej matki lub wcześniej przygotowanego modyfikowanego.
  3. Dokładnie wymieszaj do uzyskania gładkiej konsystencji.

Mieszanki dla dzieci Bebe M w postaci przecieru i kompotu polecane są dla dzieci z alergiami pokarmowymi, a także tych zdrowych. Jeśli więc zależy Ci na zdrowym odżywianiu swojego maluszka to wybierz dla niego nasze papki.